آدرس:

تهران ، خیابان قزوین

ایمیل:

تلفن تماس:

شبکه‌های اجتماعی:

گروه مهندسی راشا سازه

گروه مهندسی راشا سازه
گروه مهندسی راشاسازه در زمینه فروش و اجرای انواع سقف‌ کاذب، اتصالات آن‌ها، انواع مقاطع آلومینیوم و درب و پنجره با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت‌ها آماده خدمت‌رسانی به هم‌میهمان عزیز می‌باشد.
ادامه...
گروه مهندسی راشا سازه
گروه مهندسی راشاسازه در زمینه فروش و اجرای انواع سقف‌ کاذب، اتصالات آن‌ها، انواع مقاطع آلومینیوم و درب و پنجره با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت‌ها آماده خدمت‌رسانی به هم‌میهمان عزیز می‌باشد.
ادامه...
Previous
Next
انواع سقف کاذب​

سقف کاذب به عنوان یک پوشش برای سقف اصلی در نظر گرفته می شود. این پوشش نه تنها زیبایی سقف را دو چندان می کند، بلکه با استفاده از آن می توان تاسیسات و سیم کشی ها را پوشش داد و دغدغه مخفی نگه داشتن آنها را رفع نمود.

سقف کاذب نوعی سقف ثانویه برای ساختمان محسوب می شود که در پایین سقف اصلی نصب می شود و عیوب آن را برطرف می سازد.این سقف به سقف اصلی و دیوارهای اطراف متصل می گردد و سازه اصلی بار آن را تحمل می کند.

سقف کاذب برای عایق نمودن سقف در برابر صدا و حرارت، اجرای نورپردازی های دکوراتیو و پوشش سیم های تاسیسات کاربرد دارد و در اکثر خانه های امروزی می توان نمونه های مختلف آن را مشاهده کرد.

آسمان مجازی

کناف آسمان مجازی یک مفهوم جدید در زمینه طراحی داخلی و معماری است که با استفاده از فناوری‌های نوین، تجربه‌یی جدید و شگفت‌انگیز از فضای آسمان را به کاربران ارائه می‌دهد. این تکنولوژی به کمک نورپردازی، تصاویر و الگوهای خاص، فضایی را فراهم می‌کند که به نظر می‌رسد مثل آسمان زنده و پویا است.

کناف

کناف یکی از مواد ساختمانی است که در ساخت و تزیین داخلی ساختمان‌ها استفاده می‌شود. این ماده از گچ یا سیمان و الیافی مانند پشم یا پنبه تهیه می‌شود و به صورت ورق‌هایی نازک با طرح‌ها و زیرساخت‌های مختلف عرضه می‌شود.

تایل 60*60 و اتصالات سپری

تایل 60×60 به معنای تایل با ابعاد 60 در 60 سانتیمتر است. این نوع تایل‌ها برای کاربردهای مختلف در ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، از جمله در زمینه‌های ساختمانی و دکوراسیون داخلی. اتصالات سپری نیز به اتصالاتی اشاره دارد که برای نصب و اتصال تایل‌های سقفی به کار می‌روند.

  1.  

دیوارپوش PVC

دیوارپوش PVC یکی از روش‌های محبوب و مورد استفاده در تزیین و محافظت از دیوارهای داخلی ساختمان‌ها است. PVC به معنی پلی‌وینیل کلرید می‌باشد که یک نوع پلاستیک است و ویژگی‌های مناسبی برای استفاده در دیوارپوش دارد.

مقاطع آلومینیومی

مقاطع آلومینیومی، به عنوان اجزای ساختمانی از جنس آلومینیوم، در ساخت و نصب درب و پنجره، سیستم‌های حفاظتی، سقف‌ها، و سایر بخش‌های ساختمان‌ها به کار می‌روند. این مقاطع از آلومینیوم به عنوان یکی از مواد سبک و مقاوم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

درب و پنجره آلومینیومی

درب و پنجره‌های آلومینیومی به عنوان یکی از گزینه‌های محبوب در صنعت ساختمانی برای نمای داخلی و خارجی ساختمان‌ها استفاده می‌شوند. آلومینیوم به عنوان یک فلز سبک و مقاوم با ویژگی‌های مناسب برای استفاده در درب و پنجره‌ها معرفی می‌شود.

  1.  

قرنیز

قرنیز یا کارنیش (Cornice) به یک نوع تزیین سه بعدی و عمودی در معماری اشاره دارد که در ارتفاع سقف و دیوارها نصب می‌شود. این تزیینات اغلب به شکل پهنایی و مقوایی به سقف پایین تر از آنچه که به نظر می‌رسد نصب می‌شوند و به طرف سقف بالا تر می‌پیوندند.

کریستال و طلق پلی کربنات

کریستال و طلق پلی‌کربنات دو نوع مواد شفاف و شبیه به شیشه هستند