آدرس:

تهران ، خیابان قزوین

ایمیل:

تلفن تماس:

شبکه‌های اجتماعی:

سقف آسمان مجازی چیست؟

گروه مهندسی راشا سازه به لطف پروردگار متعال توانسته است محصولی با بهترین کیفیت را برای شما مشتریان عزیز تولید و در اختیارتان قرار دهد.عکس های موجود با بالاترین کیفیت (رزولیشن) توسط دستگاه چاپ مستقیم با جدیدترین تکنولوژی چاپ یووی (دستگاه ساخت ژاپن) بر روی با کیفیت ترین کریستال در ابعاد مورد نظر چاپ و عرضه می شود. بیش از صدها عکس در زمینه های مختلف در سایت و تلگرام در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

با انتخاب هر یک از عکس ها و ارائه ی ابعاد مورد نظر میتوانیم طرح دلخواه شما را چاپ و در محل مورد نظر توسط ماهرترین نصاب ها برای شما اجرا نماییم. این طرح ها که به نام آسمان مجازی شهرت یافته اند بر روی ورق های کریستال با ضخامت 2 ، 3 ، 4 ، 5 و 6 میلیمتر و ابعاد 120*180 سانتی متر به صورت مستقیم چاپ میشوند. آسمان مجازی میتواند به صورت تایل های 60*60 بر روی سقف مورد نظر چاپ و اجرا شود.

آسمان مجازی

اگر انتخاب شما برای سقف آسمان مجازی به این صورت می باشد عکس مورد نظر بر روی ورق 2 میلیمتر چاپ و به صورت تایل های مربعی 60*60 برش داده می شود و به صورت پازل بر روی سقف شما اجرا می شود.

همچنین آسمان مجازی شما می تواند به صورت یک دست (120*180 سانتی متر) بر روی سقف مورد نظر چاپ و اجرا شود. برای اینکار میبایست طرح مورد نظر بر روی ورق با ضخامت 5 یا 6 میلیمتر چاپ و اجرا شود (برای شکم ندادن یا خمیده نشدن قسمت وسط کریستال) اما از ویژگی های اصلی و بارز سقف آسمان مجازی این است که امکان عبور نور را از خود دارند به این صورت که در پشت کار نور های LED قوی نصب و کار به زیبایی هرچه تمام تر دیده می شود .

انتخاب نوع ورق و دستگاه برتر چاپ مستقیم ژاپنی باعث طول عمر و کیفیت بالای کار شما را می دهد. شرکت راشاسازه علاوه بر کیفیت کار که موجب رضایت مشتریان عزیز شده است با مناسبترین قیمت این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده تا با خیال آسوده طرح و ابعاد خود را جهت چاپ و اجرا برای ما ارائه دهید.

آسمان مجازی